10 tysięcy kluczy do bety Gwinta do odebrania

Nie macie jeszcze swojego kodu uprawniającego do udziału w becie Gwinta? Czekacie aż otrzymacie go na maila, którego podaliście w formularzu na stronie Gwinta, ale on wciąż nie nadchodzi. Jest teraz sposób, na otrzymanie go praktycznie bez czekania.

Mianowicie jak informuje strona gwentdb.com, czyli oficjalna baza danych Gwinta, CD Projekt przekazał stronie aż 10 tysięcy kodów do rozdania, które możne wykorzystać każdy. Dzięki temu Ci fani, którzy jeszcze nie otrzymali kluczy, mogą go dostać dosłownie za kilka minut.

Jedyne co wystarczy zrobić to wejść na stronę: http://www.gwentdb.com/news/64-10-000-gwent-beta-keys-giveaway-grab-yours-here następnie w odpowiednim do tego miejscu, zalogować się na swoje konto Facebook, Twitch lub YouTube, wyrazić zgodę na wykorzystanie tego konta i to już wszystko. Można cieszyć się gotowym do użycia kluczem.

Na prawdę bardzo dobry krok ze strony twórców gry, bo często można spotkać się z komentarzami oczekujących, że nie mogą się doczekać kiedy będą mogli przetestować grę. Teraz nie trzeba czekać na maila, każdy może otrzymać dostęp do bety w parę chwil.

Dla naszych czytelników, którzy dotarli do końca tego wpisu, udostępniamy jeden aktywny klucz, umożliwiający rozpoczęcie przygody z grą. Klucz jest tylko jeden, więc kto pierwszy ten lepszy. 😉 Życzymy miłej gry.

Klucz do bety Gwinta:

ANY9CE3ED2305BA25F

Klucz można wykorzystać wchodząc na stronę: https://www.playgwent.com/pl/redeem

REKLAMA

REKLAMA

Jeśli nie udało się wykorzystać naszego kodu, bo ktoś Was wyprzedził, zapraszamy na stronę podaną nieco wyżej, tam czeka na graczy 10 tysięcy kodów, więc też warto się pośpieszyć, bo nie wiadomo ile jeszcze ich zostało.

Podziel się swoją opinią w komentarzach!

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x