Rozpoczęła się techniczna beta Gwinta na PlayStation 4

Inżynier

Wczoraj o godzinie 19:00 czasu polskiego rozpoczęła się techniczna beta Gwinta na PlayStation 4.

Testy gry w wersji na PS4 mają za zadanie sprawdzenie i przetestowanie jak Gwint zachowuje się na konsolach PlayStation 4 gdy jednocześnie gra w niego wiele osób. Twórcy od początku zapewniają, że posiadacze konsoli Sony również będą mogli grać na swoich urządzeniach w Gwinta. Jak widzimy CD Projekt nie rzucał słów na wiatr i prace rzeczywiście trwają, nawet są już na bardzo zaawansowanym etapie.

Techniczne testy na PlayStation 4 oferują większość funkcji gry, które są dostępne na PC i Xbox One. Gracze mogą tworzyć własne talie, ze wszystkich kart, przejść tutorial czy rozegrać pojedynek z innymi graczami. Zakupy za prawdziwe pieniądze beczek dostępnych w grze, nie są możliwe.

Aby zagrać na PlayStation 4 wystarczy pobrać grę GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana Techniczna Beta z PlayStation Store. Gra zajmuje 3GB miejsca na dysku. Testy rozpoczęły się 31 marca o godzinie 19:00 i potrwają do 3 kwietnia godziny 8:00.

Twórcy pozwalają na udostępnianie materiałów z testów, ale również proszą o wspomnienie w swoim materiale iż gra nie jest jeszcze ukończona, więc mogą występować różne błędy. Wszystkie usterki i błędy można zgłaszać na adres: ps4gwent@cdprojektred.com

Wszystkie konta utworzone na potrzeby tych testów po ich zakończeniu zostaną usunięte.

Będziecie grać?

Podobne: