Stream twórców z okazji startu publicznej bety Gwinta

Gwint Gaunter O'Dimm

Emocje po starcie publicznej bety jeszcze nie opadły. Cały czas gracze na nowo muszą uczyć się gry, z powodu zmian jakie nastąpiły. A tak jak już wcześniej pisaliśmy gra sporo różni się od tego co widzieliśmy w zamkniętych testach.

O nowościach, zmianach i wszystkim tym co przyniosła otwarta beta z pewnością jeszcze napiszemy po dokładnym przeanalizowaniu całej gry, na pewno będą to tylko najważniejsze poprawki, bo na prawdę ciężko będzie wspomnieć, opisać i wyjaśnić wszystko co zostało zmienione. Na chwilę obecną zachęcamy do zapoznania się ze spisem najważniejszych zmian zapowiadanych przed premierą otwartych beta testów.

W poznaniu nowych mechanizmów i kart pojawiających się w Gwincie z pewnością pomoże dzisiejszy stream od twórców gry. Na wspomnianej transmisji, na żywo osoby odpowiedzialne za Gwinta mają świętować start publicznej bety, a jednocześnie na pewno wytłumaczą poszczególne zmiany w rozgrywce.

Relację poprowadzą:

  • Paweł Burza
  • Michał “Luigi” Dobrowolski

Oprócz osób z ekipy Gwinta, jako gość specjalny pojawi się także Ojciec Dwójki Dzieci – znany polski youtuber, który nagrywa filmy m.in. z Gwinta i wśród polskiej społeczności wiedźmińskiej karcianki jest dobrze rozpoznawalny.

Stream rozpocznie się dzisiaj (25.05) o godzinie 19:00. Tym razem transmisja odbędzie się na kanale Gwinta na Twitchu. Zapraszamy do obejrzenia.

Stream będzie można zobaczyć także poniżej:

A w oczekiwaniu na transmisję od CD Projektu, wszystkim tym, którzy jeszcze nie widzieli, koniecznie zalecamy oglądnięcie najnowszego kinowego zwiastuna Gwinta oraz zwiastuna rozgrywki, w którym możemy zobaczyć m.in.: fragment rozgrywki trybu dla pojedynczego gracza. Oba zwiastuny znajdziecie pod tym linkiem.

Podobne: