Twórcy Gwinta zapraszają na stream przed aktualizacją

sezon niedźwiedzia gwint punkty rangi nagrody tytuły berserker

Od ostatniej aktualizacji minęło już trochę czasu. Wszystko wskazuje na to, że twórcy po obserwacjach postanowili działać i już niedługo pragną wprowadzić w grze kolejne zmiany.

Wielu graczom nie podobało się to co przyniosła ostatnia aktualizacja. Głównie przez to, że większa część graczy grała ciągle taliami z mety. Szczególnie eksploatowaną talią była talia Skellige. I właśnie to do kart Skellige gracze mają największe zastrzeżenia. Możemy się spodziewać, że w przyszłej aktualizacji to właśnie ta frakcja padnie ofiarą wielu zmian. Mamy nadzieję, że tylko na lepsze.

Twórcy zaplanowali stream, w którym opowiedzą o zmianach jakie wprowadzi najbliższa aktualizacja. Transmisję będzie można zobaczyć już 3 lipca (poniedziałek) o godzinie 21:00 czasu polskiego na kanale CD Projekt RED na Twitchu. Relację możecie zobaczyć również na naszej stronie poniżej:

Twórcy nie poinformowali czy transmisja odbędzie się w języku polskim, ale biorąc pod uwagę, że odbędzie się ona na kanale CD Projekt RED prawdopodobnie będzie nadawana tylko w języku angielskim.

Zmiany na pewno są koniecznie, bo ostatnie pojedynki, które toczyłem odbywały się w dużej mierze tylko przeciwko Skellige. Mam nadzieję, że aktualizacja zbalansuje rozgrywkę i spowoduje, że gracze częściej będą sięgać po własnoręcznie stworzone talie.

A Wy jak oceniacie aktualną sytuację w Gwincie? Zmiany są konieczne? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Podobne: