Dwie grafiki przedstawiające nadchodzące nowe karty

Przy okazji poniedziałkowego streamu, w którym omówione zostały najbliższe zmiany w Gwincie, o których pisaliśmy w poprzednim wpisie, twórcy podzielili się także informacjami o nowych kartach.

Twórcy zapowiedzieli, wprowadzenie w przyszłych aktualizacjach kilkudziesięciu nowych kart różnego rodzaju, od brązowych po złote. Nowych kart nigdy za wiele, mamy tylko nadzieję, że wprowadzane karty nie zaburzą ogólnego balansu gry.

Na chwilę obecną nie wiemy jakich konkretnie kart możemy się spodziewać. Dostaliśmy tylko dwa arty nowych kart. Jedna przedstawia atakującą postać w nilfgaardzkim stroju, a druga prawdopodobnie Kuroliszka lub istotę podobną do niego.
Gwint nowe karty

Gwint nowe karty

Wyżej przedstawionych kart możemy spodziewać się najprawdopodobniej dopiero w sierpniowej aktualizacji. Przypomnijmy, że twórcy zapewniali jakiś czas temu, że od czasu do czasu będą wprowadzać nowe karty, głównie po zakończonych sezonach rankingowych.

A Wy jak myślicie kogo przedstawiają powyższe karty? Jakie jeszcze inne postacie chcielibyście zobaczyć w Gwincie? Napiszcie o tym w komentarzach.

Podobne: