Stream na Gwent Challenger #2 wyjawi wszystkie przyszłe zmiany w Gwincie

Gwint nowe karty Uma

Już dzisiaj tuż po półfinałach, odbywającego się właśnie Gwent Challengera #2 zostanie przeprowadzony stream, którego poprowadzą Paweł Burza i Michał “Luigi” Dobrowolski. Podczas tej transmisji wyjawią oni wszystkie zmiany, które nastąpią w Gwincie po najbliższej aktualizacji.

Bardzo prawdopodobne, że poznamy również kolejne, nowe karty, którymi będziemy mogli grać już niedługo. Przypomnijmy, że do tej pory znamy już grafiki i umiejętności około osiemdziesięciu nowych kart. Ogółem w świątecznej aktualizacji w Gwincie ma ich pojawić się ponad 100. Dotychczas odkryte karty możecie przeglądnąć na stronie Gwinta.

Karty Neutralne

Gwint nowe karty

Karty Potworów

Gwint nowe karty

Karty Nilfgaardu

Gwint nowe karty

Karty Królestw Północy

Gwint nowe karty

Karty Scoia’Tael

Gwint nowe karty

Karty Skellige

Gwint nowe karty

Może już dziś dowiemy się co kryją odwrócone kartoniki. Z pewnością taka duża ilość nowych kart, wprowadzi do gry powiew świeżości i spowoduje, że gracze zaczną grać bardziej zróżnicowanymi taliami.

Tak twórcy Gwinta zapraszają na stream, na oficjalnym profilu gry na Facebooku:

W niedzielę, 17 grudnia, zapraszamy Was na stream z Pawłem Burzą i Michałem “Luigim” Dobrowolskim!

Będziemy nadawać prosto z Zamku w Mosznej, gdzie odbywa się GWENT Challenger #2, zaraz po półfinałach (i przez Wielkim Finałem!). Opowiemy Wam o wszystkich zmianach, które znajdą się w GWINCIE po najbliższej aktualizacji. Tego nie możecie przegapić!

GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana

Stream będzie można oglądnąć na Twitchu, po zakończonych półfinałach i przed finałem Gwent Challenger #2. Kanał dostępny jest pod tym linkiem: https://www.twitch.tv/cdprojektred

Co sądzicie o zapowiadanych kartach? Podzielcie się opiniami w komentarzach!


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie zobaczyć sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

Podobne: