Data zakończenia 4. sezonu i wprowadzenia aktualizacji

Data zakończenia 4. sezonu rankingowego i wprowadzenia aktualizacji gwint

Aktualny sezon rankingowy rozpoczął się nieco później niż pierwotnie planowali to twórcy. Dodatkowo, od nowego roku wszystkie sezony rankingowe trwają jeden tylko miesiąc, natomiast sezon Pro Ladder – bez zmian dwa miesiące. Mamy już nowy miesiąc, a więc czas najwyższy, by zakończyć czwarty sezon rankingowy.

W ostatnim czasie na oficjalnych profilach Gwinta na portalach społecznościowych podano datę zakończenia i rozpoczęcia nowego sezonu.

Ogłoszono, że na poprawę swojej pozycji w rankingu, gracze mają czas do 7 lutego godziny 13:00. Wtedy nastąpi zakończenie sezonu rankingowego. Dodatkowo poinformowano, że nagrody za ten miesiąc rozdane zostaną dnia następnego, czyli 8 lutego. Równocześnie w Gwincie pojawi się aktualizacja, która poprawi balans niektórych kart. Zmiany w kartach możecie sprawdzić już teraz, na Publicznym Serwerze Testowym, choć nie jest jeszcze pewne, czy wszystkie zmiany wejdą oficjalnie do gry w takiej formie jakiej tam widnieją.

Ósmego lutego będzie miał także miejsce start piątego sezonu rankingowego. Pamiętajcie, że cały czas możecie grać w Pro Ladderze, a wspinać się w rankingu jest na prawdę warto, bo 200 najlepszych osób już niedługo weźmie udział w kwalifikacjach do GWENT Challenger #3.

Oficjalna informacja twórców Gwinta na Facebooku:

Myślicie, że skrócenie sezonów rankingowych to był dobry pomysł? Podzielcie się opiniami w komentarzach!

Podobne: