Gwint AMA – zadaj pytanie Pawłowi Burzy

gwint ama

Twórcy napisali wczoraj, że przygotowali coś specjalnego na środę 14 marca. Właśnie wtedy z okazji Międzynarodowego Dnia Zadawania Pytań CD Projekt RED postanowił umożliwić graczom uzyskanie odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Zostanie zorganizowana specjalna sesja Gwint AMA, czyli “zadaj mi pytanie”, specjalnie wyznaczony czas w danym miejscu, na którym ludzie mogą pytać daną osobę o dowolne tematy. Osobą, która będzie odpowiadać na Wasze pytania, jest sam Paweł Burza. Człowiek, który przez zespół Gwinta określany jest jako Certyfikowany Dostawca Przecieków z CD PROJEKT RED. Może to oznacza, że w czasie tego wydarzenia dowiemy się jakiś nowych informacji o Gwincie, a może nawet o jego kampanii dla pojedynczego gracza? O tym przekonamy się dopiero w środę.

GWINT AMA

Wspomniana sesja AMA odbędzie się 14 marca o godzinie 17:00 i potrwa 2 godziny, do 19:00. Przez ten czas gracze będą mogli zadawać najróżniejsze pytania, na które chcieliby otrzymać odpowiedź od Pawła Burzy. Wydarzenie odbędzie się na angielskim forum Gwinta w sekcji News. Całość z racji na międzynarodowy charakter odbędzie się oczywiście w języku angielskim.

CD Projekt RED informuje o tym wydarzeniu za pośrednictwem mediów społecznościowych i oficjalnej strony Gwinta:

Wpadniecie i zadacie jakieś pytanie Pawłowi? O co chcielibyście zapytać, co Was najbardziej ciekawi, interesuje, nurtuje w Gwincie? Podzielcie się swoimi opiniami i pytaniami w komentarzach. Może dowiemy się czegoś nowego na temat dalszego rozwoju Gwinta. Koniecznie bądźcie w środę na forum Gwinta.

Podobne: