Pojedynek frakcji kończy się zwycięstwem Królestw Północy

pojedynek frakcji

Przez ostatnich kilka dni toczył się zacięty pojedynek frakcji pomiędzy Potworami i Królestwami Północy. Gracze mogli zdecydować, za którą z frakcji się opowiedzieć. Również w momencie gdy wystartował ten pojedynek frakcji zespół Gwinta zaznaczył, że wynik będzie miał wpływ na Arenę.

Pojedynek frakcji: Potwory kontra Królestwa Północy

Dziś znamy już wyniki tego pojedynku. Jak się okazało bitwa była na prawdę zacięta, a przewaga zwycięskiej frakcji nie jest tak wyraźna jak to miało miejsce w poprzednich pojedynkach. W walce pomiędzy Potworami i Królestwami Północy zwycięstwo odniosły Królestwa z Północy pokonując hordy Potworów wynikiem 54 – 46%.

pojedynek frakcji

Niedawno zamieszczaliśmy również informację o nagrodach jakie można było zdobyć podczas tego pojedynku frakcji. Przypomnijmy, że w ostatnich walkach w Gwincie stosowany jest progowy system rozdawania nagród. I tak kolejno co 10 zwycięstw daną frakcją zdobyć można interesujące nagrody. Tym razem do zdobycia były tytuły: Tyran oraz Wielki Łowczy, Meteorytowy Pył, ramki frakcyjne, skrawki kart oraz beczki.

Tak jak zostało to wspomniane na początku wynik pojedynku frakcji miał mieć wpływ na Arenę. I tak też się stanie. Od piątku 23 do poniedziałku 26 marca, trzy pierwsze karty wylosowane na Arenie będą pochodziły z frakcji Królestw Północy. Pierwsza z nich będzie złota, druga srebrna, a trzecia brązowa.

Co sądzicie o takim wyniku pojedynku frakcji między Potworami i Królestwami Północy? Spodziewaliście się takiego wyniku? Będziecie grać na Arenie kartami Północy? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Podobne: