Wprowadzono hotfix dotyczący Gernichory

hotfix

Dzisiaj wprowadzony został do Gwinta hotfix, którego zadaniem było lekkie zmienienie umiejętności jednego z nowych liderów – Gernichory.

Co właściwie było nie tak z Gernichorą? Otóż tworzyła ona kartę Owoc Gernichory i była ona zagrywana co prowadziło o tego, że jeśli na polu gry były Mistrzowskie Włócznie i Tarcze z łusek, po pojawieniu się Owocu Gernichory ich rozkazy odnawiały się co w efekcie prowadziło do znacznej przewagi nad rywalem.

Umiejętność Gernichory zmieniono z “Stwórz i zagraj” na “Stwórz i przyzwij” w wyniku czego nie powodują już aktywowania Włóczni i Tarcz, a także nie będą miały już interakcji z Pułapkami.

W taki sposób rozwiązano ten problem. Uważacie, że Gernichora przez taki hotfix wprowadzony przez twórców mocno ucierpiała i gracze porzucą ją na rzecz innych liderów? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina.

Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie zobaczyć sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

Podobne: