Trwa Weekend Gwarantowanej Karty Premium

sklep weekend gwarantowanej karty premium

Dobra informacja dla osób, które posiadają zapasy beczek lub złota. Twórcy Gwinta ogłosili, że od dzisiaj do końca tygodnia w każdej otwartej beczce znajdziemy kartę premium.

Jak twierdzi CD Projekt RED Sezon Miłości to ulubiony sezon Sklepa, dlatego też z tego powodu postanowili uczcić to Weekendem Gwarantowanej Karty Premium.

Oznacza to, że trzy ostatnie karty, z których musimy wybrać jedną będą kartami premium. Więc każdy gracz z otwartej beczki otrzyma kartę animowaną, oczywiście nie wyklucza to, że któraś z wcześniejszych kart w beczce również będzie animowana.

Weekend Gwarantowanej Karty Premium już trwa, a zakończy się w południe 18 lutego.

Jest to bardzo dobra informacja, szczególnie, że niedawno zmieniono możliwość zdobycia kart premium, o czym pisaliśmy. Aktualnie karty premium można uzyskać tylko z beczek lub transmutując kartę za pomocą Meteorytowego Pyłu.

Przypomnijmy, że wczoraj twórcy Gwinta również zrobili graczom niespodziankę udostępniając graczom ramkę Sezonu Miłości za samo zalogowanie się do gry.

A Wy macie zapas beczek? Weekend Gwarantowanej Karty Premium to dobry pomysł? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Główne postacie świata Wiedźmina można również kupić w formie całkiem dużych, wykonanych z najwyższą starannością figurek, które skutecznie uzupełnią każdą wiedźmińską kolekcję.

Figurek jest kilka, możecie zobaczyć je obejrzeć poniżej, a także je ocenić i porównać aktualne ceny i możliwość kupienia:

Może któraś z nich Wam się spodoba, bo prezentują się bardzo ładnie.

Podobne: