Krwawa Klątwa – zapis streamu

drzewiec krwawa klątwa

Przegapiliście wczorajszy stream przygotowany przez CD Projekt RED dotyczący dodatku Krwawa Klątwa? Nic straconego wideo jest dostępne w serwisie YouTube na kanale Gwinta.

Twórcy we wspomnianym wideo omówili przede wszystkim nowe słowa kluczowe. Opis wszystkich nowych słów kluczowych możecie znaleźć w naszym ostatnim wpisie. Nowych słów kluczowych jest 12 i wprowadzają one nowe możliwości rozegrania gry w Gwincie. Wraz z dodatkiem Krwawa Klątwa wprowadzone zostaną takie słowa kluczowe jak m.in.: Krwawienie, Harmonia, Witalność, Więź, Tarcza czy Szał.

Oprócz tego zaprezentowano także 10 nowych umiejętności wraz z ich umiejętnościami. Wśród nowych postaci zobaczymy takie postacie jak Król Roegner, Vivienne de Tabris czy Artis.

Wideo możecie zobaczyć poniżej:

Zachęcamy również do odwiedzenia ostatniego naszego artykułu poświęconemu nowym kartom oraz słowom kluczowym.

Jak Wam podobają się nowe słowa kluczowe i karty, które zostaną wprowadzone wraz z dodatkiem Krwawa Klątwa? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina.

Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

Podobne: