This Week in GWENT (06.04 – 12.04)

week in gwent gwint

Kolejny odcinek This week in GWENT jest już dostępny na kanale Gwinta na YT. This Week in GWENT jest to seria krótkich zwykle 90 sekundowych filmów poświęconych grze Gwint, w których Paweł Burza z CD Projekt RED opowiada o najważniejszych wydarzeniach w Gwincie z ostatniego tygodnia.

Najczęściej odbywa się to w dużym skrócie. Dzięki temu gracze nie przegapią żadnych ważnych wydarzeń w Gwincie, szczegółowe informacje mogą znaleźć na oficjalnych stronach Gwinta, a także naszej stronie. W tym tygodniu również został przygotowany taki filmik. Choć jest on krótszy niż 90 sekund jak zwykle. Tym razem zamknięto się w nieco 70 sekund.

This Week in GWENT (06.04 – 12.04)

W tym tygodniu Paweł Burza szybko i sprawnie przypomina o następujących wydarzeniach z kończącego się właśnie tygodnia:

Wideo możecie zobaczyć poniżej:

Jak podoba się Wam This Week in GWENT z minionego tygodnia w Gwincie? Widzieliście nowe karty, które już niedługo pojawią się w Gwincie? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

Podobne: