Pojedynek dowódców Krwawej Klątwy – wyniki

dana meadbh pojedynek dowódców gwint

Zakończył się pojedynek dowódców z Krwawej Klątwy w Gwincie. Przez ostatni tydzień gracze w Gwincie mogli rywalizować z innymi dowódcami z Krwawej Klątwy. Dowódca, dla którego gracze wykonali najwięcej zadań miał zwyciężyć w tej rywalizacji.

O zasadach i nagrodach o jakie odbywał się pojedynek frakcji możecie przeczytać w jednym z naszych wcześniejszych artykule. Jak więc mogliście przeczytać w pojedynku dowódców Krwawej Klątwy można było wspierać następujących dowódców: Królową Calanthe z Królestw Północy, Danę Méadbh ze Scoia’tael, Annę Henriettę z Nilfgaardu, Svalbloda ze Skellige i Dettlaffa van der Ereteina z frakcji Potworów.

Pojedynek dowódców Krwawej Klątwy – wyniki

Pojedynek dowódców dobiegł końca i wiemy już kto zwyciężył. Jak się okazuje pozostałych dowódców pokonała liderka Scoia’tael Dana Meadbh. Dowódczyni cieszyła się dużą popularnością co zapewniło jej powodzenie w rywalizacji. Zwycięstwo Dany spowodowało, że dla wszystkich graczy w Gwincie pojawiły się specjalne bonusy.

Każdy z graczy otrzyma następujące nagrody:

  • Dodatkowe 50% punktów doświadczenia podczas gry zwycięskim dowódcą dowolnym trybie rozgrywki.
  • Frakcyjne beczki frakcji zwycięskiego dowódcy w sklepie.
dana meadbh pojedynek dowódców gwint

Powyższe specjalne oferty będą dostępne do południa 23 kwietnia.

Pojedynek dowódców się zakończył, a Wy dla jakiego lidera wykonywaliście zadania? Co sądzicie o nagrodach? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

Podobne: