This Week in GWENT (13.04 – 19.04)

this week in gwent gwint

Kolejny odcinek z serii This week in GWENT jest już dostępny na kanale Gwinta na YT. This Week in GWENT jest to seria krótkich zwykle 90 sekundowych filmów poświęconych grze Gwint, w których Paweł Burza Community Manager z CD Projekt RED opowiada o najważniejszych wydarzeniach w Gwincie z ostatniego tygodnia.

Najczęściej odbywa się to w dużym skrócie. Dzięki temu gracze nie przegapią żadnych ważnych wydarzeń w Gwincie, szczegółowe informacje mogą znaleźć na oficjalnych stronach Gwinta, a także naszej stronie. W tym tygodniu również został przygotowany taki filmik. Tym razem po raz kolejny Paweł Burza zmieścił się w krótszym czasie, wideo ma tylko 64 sekundy.

This Week in GWENT (13.04 – 19.04)

W tym tygodniu Paweł Burza szybko i sprawnie przypomina o następujących wydarzeniach z zakończonego właśnie tygodnia:

Wideo możecie zobaczyć poniżej:

Jak się Wam podoba skrót minionego tygodnia Gwinta w This Week in GWENT? Kupiliście już beczki premium za fragmenty kart w sklepie Gwinta? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

Podobne: