This Week in GWENT (20.04 – 26.04)

this week in gwent twig gwint

Następny odcinek z serii This week in GWENT jest już dostępny na kanale Gwinta na YT. This Week in GWENT jest to seria krótkich zwykle 90 sekundowych filmów poświęconych grze Gwint, w których Paweł Burza Community Manager z CD Projekt RED opowiada o najważniejszych wydarzeniach w Gwincie z ostatniego tygodnia. Tym razem po raz kolejny odcinek jest krótszy i jego długość wynosi tylko nieco ponad 60 sekund.

This Week in GWENT (20.04 – 26.04)

W tym tygodniu Paweł Burza szybko i sprawnie przypomina o następujących wydarzeniach i informacjach z zakończonego właśnie tygodnia:

  • programie partnerskim Gwinta
  • promocji na meteorytowy pył
  • turnieju włoskiej grupy Vinco Poco A GWENT
  • wynikach kwietniowego turnieju Claymore Open

Wideo możecie zobaczyć poniżej:

Ostatni tydzień w Gwincie był bardziej spokojny. Powoli zbliża się koniec aktualnie trwającego sezonu Elfów. Skorzystaliście z promocji na Meteorytowy Pył? Czekacie już na nowy sezon? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

Podobne: