Paka Przedsprzedażowa Żelaznej Woli Ekstra trafiła do sprzedaży

paka przedsprzedażowa żelaznej woli ekstra

Zakupiliście już pakę przedsprzedażową dodatku Żelazna Wola, zawierającą 25 beczek premium Żelaznej Woli, planszę Okręt, animowany rewers Żelaznej Woli oraz skórkę Radowida – Protektor Północy? Jeśli tak to mamy dla Was informację, która również Was zainteresuje. Paka przedsprzedażowa prezentuje się następująco:

paka przedsprzedażowa żelazna wola

Animowany rewers prezentuje się natomiast następująco, przy czym twórcy Gwinta podkreślają, że ciągle pracują nad animowanym środkiem rewersu, więc z pewnością przy premierze będzie się on prezentował jeszcze lepiej. Zobaczcie sami:

Jeśli ją już zakupiliście to zapewne jesteście z niej zadowoleni. Ale jeśli czujecie jeszcze niedosyt mamy dla Was ciekawą informację. Mianowicie twórcy Gwinta ogłosili dzisiaj, że do sprzedaży trafiła także druga paka przedsprzedażowa – Paka przedsprzedażowa Żelaznej Woli Ekstra. Jest ona nieco skromniejsza od pierwszej, ale za to posiada alternatywny, również bardzo ładny ciemniejszy rewers.

Paka przedsprzedażowa Żelaznej Woli Ekstra – zawartość

W skład paki Ekstra wchodzą:

  • 15 Beczek Żelaznej Woli
  • Alternatywny Rewers Żelaznej Woli
paka przedsprzedażowa ekstra

Paka przedsprzedażowa Żelaznej Woli Ekstra jest tańsza od zwykłej, kosztuje 69,99 zł. Zakupić ją można do czasu premiery dodatku, czyli 2 października.

Twórcy informują, że na konsolach paka będzie dostępna w późniejszym czasie, z powodu wymaganej certyfikacji.

Musicie przyznać, że prezentuje się na prawdę ładnie, szczególnie rewers.

A Wam jak podoba się nowa paka? Skusicie się na nią, czy może już kupiliście ją i pierwszą pakę? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię poniższe wiedźmińskie pozycje. Wybraliśmy dla Was wyjątkowe, mniej znane figurki przedstawiające bohaterów Wiedźmina, a co za tym idzie i Gwinta.

Poniżej możecie sprawdzić oferty mniej popularnych figurek wiedźmińskich, ale ceny, szczególnie trzech pierwszych są przerażająco wysokie. Mimo wszystko zobaczcie ich perfekcyjne wykonanie (na prawdę warto!).

Duże figurki od Prime 1 Studio, nawet 56 centymetrowe!

Również interesujące figurki od Dark Horse:

Może któraś z nich Was zainteresuje.

Podobne: