Wyzwanie Sklepa – ostatnia szansa na nagrody

wyzwanie sklepa

Tylko jeszcze do jutra trwa Wyzwanie Sklepa – specjalny pojedynek, który rozpoczął się tydzień temu 5. listopada. To ostatnia szansa, żeby wybrać swoją stronę i zdobyć nagrody.

Wyzwanie Sklepa

Przypomnijmy, że Wyzwanie Sklepa w formule jest podobne do pojedynku frakcji. Gracze wybierają, którą kartę Przygód Sklepa chcą grać czy: Łowcę, Czarodzieja, a może Paladyna. Za wykonanie określonych zadań tymi kartami można zdobyć nagrody w postaci karty Przygody Sklepa i punków nagród.

Zwycięży ta karta Przygód Sklepa, dla której zostanie wykonana największa liczba zadań. Otrzyma ona specjalny tryb na arenie oraz dodatkowe punkty doświadczenia za jej używanie w rozgrywkach, a także w sklepie pojawią się ozdoby powiązane ze zwycięską kartą Sklepa.

wyzwanie sklepa

Jeśli chcecie wziąć udział w wydarzeniu macie na to czas jeszcze do jutrzejszego południa (12. listopada), kiedy to pojedynek się zakończy.

Chyba, że już wsparliście, którąś ze stron? Podzielcie się swoimi uwagami i opiniami na temat wyzwania w komentarzach poniżej.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

Podobne: