Tryb sezonowy Sezonu Niedźwiedzia na Arenie

tryb sezonowy sezon niedźwiedzia Arena

Od dzisiaj na Arenie w Gwincie można spróbować swoich sił w trybie sezonowym sezonu niedźwiedzia. To świetna okazja dla graczy, którzy zaczęli swoją przygodę z Gwintem od premiery Gwinta na Androida.

Tryb sezonowy – zasady

Zasady trybu sezonowego obowiązujące w Sezonie Niedźwiedzia są następujące:

Po wymianie kart, talie obu graczy zostają wygnane, a w momencie gdy jakaś karta pojawi się w talii graczy również zostaje wygnana.

Arena

Koszt wstępu na Arenę wynosi odłamek lustra, równowartość 150 sztuk złota albo można też wykupić dostęp za prawdziwą walutę, co kosztuje 8,99zł.

Dla tych co nie wiedzą, na Arenie rywalizacja trwa do czasu osiągnięcia dziewięciu zwycięstw lub trzech porażek przez gracza. W tym trybie rozgrywki gracze do dyspozycji mają wszystkie dostępne w grze karty, które są dobierane na początku zabawy. Jest to dobry sposób na zapoznanie się z umiejętnościami kart przez nowych graczy i sprawdzenia ich działania w praktyce. Dodatkowo dla uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody.

Tryb sezonowy na Arenie zakończy się 2 kwietnia 2020 roku o godzinie 12:00.

Wypróbujecie tryb sezonowy w aktualnym sezonie niedźwiedzia na Arenie? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

Podobne: