Tapeta nowego systemu postępów – Podróż – dostępna do pobrania

tapeta podróż gwint system postępów

Wraz z ostatnią aktualizacją do Gwinta wprowadzony został nowy system postępów o nazwie Podróż. Jak już wiemy nowy system postępów zawiera elementy fabularne, które opowiadają historię Geralta i Jaskra.

Z tej okazji zmieniony został ekran logowania do Gwinta. Grafikę promującą dodatek Kupcy Ofiru zastąpił obraz przedstawiający Geralta i Jaskra w podróży jak wskazuje nazwa nowego systemu. Na chwilę obecną nie znamy większego fragmentu nowej historii o Geralcie i Jaskrze w Gwincie, więc ciężko stwierdzić czy grafika jest z nią powiązana.

Tapeta Podróż

Wszystkim, którym spodobała się owa grafika promująca nowy system postępów – Podróż mogą teraz ustawić ją jako tapeta na swoim pulpicie, bowiem udostępniono ją w dobrej jakości i różnych rozmiarach.

Poniżej możecie pobrać grafikę w następujących rozmiarach:

tapeta podróż gwint

Jak Wam się podoba tapeta Podróż? Ustawiliście ją już na swoich pulpitach? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię poniższe wiedźmińskie pozycje. Wybraliśmy dla Was wyjątkowe, mniej znane figurki przedstawiające bohaterów Wiedźmina, a co za tym idzie i Gwinta.

Poniżej możecie sprawdzić oferty mniej popularnych figurek wiedźmińskich, ale ceny, szczególnie trzech pierwszych są przerażająco wysokie. Mimo wszystko zobaczcie ich perfekcyjne wykonanie (na prawdę warto!).

Duże figurki od Prime 1 Studio, nawet 56 centymetrowe!

Również interesujące figurki od Dark Horse:

Może któraś z nich Was zainteresuje.

Podobne: