A ROUND OF GWENT – 1. odcinek internetowego programu Gwinta

W ubiegły piątek wystartował oficjalny program Wiedźmińskiej Gry Karcianej. W “A ROUND OF GWENT“, bo tak został nazwany program, twórcy rozmawiać będą na tematy związane z Gwintem, procesem jego tworzenia, aktualnościach, a także znajdzie się czas na rzut oka na prace gwintowej społeczności. Całość utrzymana jest w luźnej atmosferze, która sprzyja omawianiu mniej oficjalnych tematów związanych z Gwintem. Program nagrywany jest w pomieszczeniu stylizowanym na klimatyczną karczmę. Gospodarzami programu są Ash oraz Paweł Burza.

W pierwszym odcinku “A ROUND OF GWENT” w charakterze gości pojawili się David Chircop i Rafał Jaki. Opowiedzieli oni nieco o narodzinach Gwinta oraz drodze i problemach jakie pojawiły się przed twórcami, zanim Gwint stał się samodzielną grą karcianą. W filmie zostały przedstawione także grafiki poświęcone Gwintowi wykonane przez społeczność gry. Wspomniana została też nowa inicjatywa Gwinta, a mianowicie “Play of the Month“, czyli rodzaj konkursy na najlepsze zagranie miesiąca, za które będzie można otrzymać nagrody.

Jeśli jeszcze nie widziałeś pierwszego odcinka “A ROUND OF GWENT” zapraszamy do oglądnięcia poniżej (Wideo jest w języku angielskim, ale posiada również polskie napisy):

Twórcy informują w nagraniu,  że czekają na wszelką twórczość fanów. Wszystkie tego typu rzeczy można wysyłać na adres e-mail: fanart@cdprojektred.com

Poniżej zamieszczamy teaser zapowiadający program Wiedźmińskiej Gry Karcianej:

REKLAMA

REKLAMA

Jak Wam się podoba taka forma programu? Będziecie oglądać kolejne odcinki? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x