Aktualizacja drzewek sezonowych – stream z omówieniem

Po woli zbliża się koniec aktualnie trwającego Sezonu Miłości. Jego koniec nastąpi w czwartek o godzinie 10:00. Jeśli macie zamiar wbić lepszą rangę albo osiągnąć lepszy wynik rankingowy macie na to ostatnie dni. Pamiętać należy również, że po zakończeniu sezonu wszyscy gracze zostaną zdegradowani o 4 rangi i oczywiście nastąpi reset punktów rankingowych.

Oprócz tego, prawdopodobnie wraz z nowym sezonem, CD Projekt RED zamierza również wprowadzić kolejną aktualizację. Jak informują twórcy na portalach społecznościowych już jutro 26. lutego o godzinie 20:00 odbędzie się stream, na którym Paweł Burza i Jason Slama omówią nadchodzącą aktualizację.

Jak możemy dowiedzieć się z informacji, aktualizacja w głównej mierze skupi się na wprowadzeniu drzewek sezonowych, które były już zapowiadane od jakiegoś czasu. Co ciekawe twórcy wspominają także o nowym trybie sezonowym. Na tę chwilę nie podają więcej informacji, wszystkiego dowiemy się na jutrzejszym streamie. Dodatkowo aktualizacja skupi się także na balansie kart.

Stream będzie można obejrzeć na Twitchu, na kanale CD Projekt RED. Start jutro o godzinie 20:00.

Czekaliście na drzewka sezonowe? Macie pomysły o co może chodzić z nowym trybem sezonowym? Jak myślicie co zmieni aktualizacja drzewek sezonowych? Podzielcie się opiniami w komentarzach poniżej.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina.

Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

REKLAMA

REKLAMA

Poniżej możecie zobaczyć sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x