Anna Henrietta nową liderką Nilfgaardu

Premiera dodatku do Gwinta – Krwawa Klątwa już jutro 28 marca. Tymczasem oprócz nowych kart poznaliśmy już jednego nowego lidera Scoia’tael którym została Dana Meadbh – bóstwo przyrody nazywana również Panną Polną lub Żywią. Drugim dowódcom z Krwawej Klątwy jak się okazuj jest Anna Henrietta księżna Toussaint, księstwa podległego Nilfgaardowi, poprowadzi ona do zwycięstwa Cesarstwo Nilfgaardu. Na wideo udostępnionym przez twórców mogliśmy zobaczyć pozostałych liderów z Krwawej Klątwy – Svalbloda ze Skellige oraz Królową Calanthe z Królestw Północy, a dokładniej z Cintry.

Anna Henrietta podobnie jak Dana Meadbh otrzymała własne wideo, na którym została zaprezentowana postać księżnej, model jak i jej umiejętność. CD Projekt RED postarał się pokazać wszystkie zalety nowej liderki. Anna Henrietta pojawiła się już w Wiedźminie 3: Krew i Wino, w którym była jedną z głównych postaci. Księżna Anna Henrietta znana jest także graczom, którzy czytali sagę wiedźmińską autorstwa Andrzeja Sapkowskiego, w której to Geralt spotyka władczynię bajkowego księstwa.

Anna Henrietta – umiejętność

Umiejętność nowej liderki Nilfgaardu jest następująca:

Rozkaz: Stwórz i zagraj kartę z ręki twojego przeciwnika.

Niżej możecie zobaczyć wspomniany wcześniej film, na którym przedstawiona jest Anna Henrietta, liderka Nilfgaardu:

Umiejętność Anny Henrietty wygląda bardzo fajnie, może pomóc nam pokonać wroga jego własną bronią, czyli jego kartami. Szczególnie interesująco wygląda to jeśli przeciwnik spasuje z kartami w ręce, możemy dzięki temu odrobić dużą stratę punktową, jeśli wspomożemy księżną Damieniem de la Tour, który umożliwi zagranie po raz kolejny Anny Henrietty, tworzy się już na prawdę spora korzyść punktowa, tak jak to zostało pokazane na wideo. Wszystko zależy oczywiście jaką frakcją gra przeciwnik i w którym momencie użyjemy umiejętności.

A Wam jak podoba się nowa liderka Nilfgaardu? Będziecie nią grali? Czekacie na premierę Krwawej Klątwy? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

REKLAMA

REKLAMA


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię różne, zamieszczone poniżej, związane z Wiedźminem rzeczy. Wybraliśmy dla Was najciekawsze przedmioty, które możecie obejrzeć poniżej,  a także ocenić i porównać aktualne ceny oraz możliwość kupna:

Może któraś z powyższych rzeczy Was zainteresuje.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x