Beczki premium Syndykatu dostępne w sklepie

Interesująca oferta dla fanów Syndykatu pojawiła się w sklepie Gwinta. Szczególnie dla tych, którzy nie mają jeszcze skompletowanej pełnej kolekcji kart frakcji z Novigradu. Pojawiły się bowiem w sklepie beczki premium Syndykatu.

Jak już to miało miejsce z beczkami innych frakcji i zestawów, beczki premium Syndykatu zawierają w sobie 5 kart pochodzących z Syndykatu, każda z nich jest animowana. Oczywiście mogą być one różnej rzadkości. Jeśli więc nie chcecie wydawać Meteorytowego Pyłu na transmutację kart Novigradu ta okazja jest dla Was idealna.

Specjalne beczki Novigradu można zakupić jedynie za realną walutę. Oczywiście można wybrać różną ilość. Przygotowanych jest kilka zestawów, w różnej cenie i liczbą beczek, oczywiście czym więcej kupujemy tym koszt pojedynczej beczki premium jest niższy, ale jak wiadomo ogólna cena wyższa.

Beczki premium Syndykatu – Cena

Poniżej możecie zobaczyć ile beczek i w jakiej cenie można zakupić:

  • 2 beczki premium – 16,49 zł
  • 7 beczek premium – 57,99 zł
  • 15 beczek premium – 104,99 zł
  • 40 beczek premium – 244,99 zł
  • 60 beczek premium – 349,99 zł
beczki premium syndykat

Możecie je zakupić do południa, sierpnia 2019 roku. Więc jeśli chcecie skorzystać warto się pośpieszyć.

Kupicie beczki premium Syndykatu? Czy może macie już pełną kolekcję kart? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię poniższe wiedźmińskie pozycje. Wybraliśmy dla Was wyjątkowe, mniej znane figurki przedstawiające bohaterów Wiedźmina, a co za tym idzie i Gwinta.

REKLAMA

REKLAMA

Poniżej możecie sprawdzić oferty mniej popularnych figurek wiedźmińskich, ale ceny, szczególnie trzech pierwszych są przerażająco wysokie. Mimo wszystko zobaczcie ich perfekcyjne wykonanie (na prawdę warto!):

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x