Beczki premium za Fragmenty Kart w sklepie Gwinta

W sklepie Gwinta pojawiła się kusząca oferta dla osób posiadających duże zapasy fragmentów kart. Osoby, które uczestniczyły w becie Gwinta, a przegapiły możliwość stworzenia kart premium za fragmenty kart teraz mają możliwość wykorzystania zapasów. W sklepie można kupić teraz beczki premium za fragmenty kart.

Co prawda oferta jest mniej korzystna niż gdyby kupować karty premium osobno za fragmenty kart w kolekcji kart. Jeszcze jakiś czas temu można być tworzyć karty premium w Gwincie za skrawki. Możliwość ta została wyłączona o czym pisaliśmy jakiś czas temu. Prawdopodobnie było to spowodowane chęcią uczynienia kart animowanych bardziej wyjątkowymi, a także jak można przypuszczać względami ekonomicznymi, w końcu teraz jedyną możliwością stworzenia kart premium jest transmutacja z wykorzystaniem Meteorytowego Pyłu, który jest walutą premium w Gwincie. Z myślą o osobach, które nie skorzystały z tej możliwości, twórcy Gwinta przygotowali specjalną ofertę. Zapewne skorzystają z niej Ci bardziej zamożni we fragmenty kart gracze, bo nie jest to tania opcja.

Beczki premium za Fragmenty Kart w sklepie

W sklepie pojawiła się możliwość kupienia beczek premium za fragmenty kart. Przyjemność taka nie jest tania, jedna beczka premium kosztuje 4000 sztuk Fragmentów Kart. W każdej beczce znajdzie się 5 kart animowanych. Mogą to być karty z zestawy podstawowego jak i Krwawej Klątwy. Na taki koszt zapewne pozwolą sobie tylko Ci gracze, którzy zachowali po kilkaset tysięcy fragmentów kart po becie Gwinta.

Możliwość zakupu beczek premium ograniczone jest czasowo. Można je nabyć tylko do południa 25 kwietnia, więc warto się pośpieszyć.

Bardzo dobra dobra opcja dla graczy, którzy nie mają co robić ze skrawkami. Twórcy w końcu wysłuchali próśb graczy i zapewnili możliwość wykorzystania skrawków. Cena beczek jest co prawda wysoka, ale nie wiadomo czy taka okazja się jeszcze powtórzy. Każdy z graczy sam musi zdecydować czy go na to stać. Za 4000 skrawków można praktycznie kupić 5 albo 6 wybranych kart legendarnych i epickich. W beczkach nigdy nie wiemy co znajdziemy.

Mimo wszystko warto docenić gest twórców i spróbować szczęścia w beczkach premium.

A Wy skorzystacie z oferty? Czy może wolicie kupić za te fragmenty wybrane przez siebie karty zwykłe. Pochwalcie się swoimi zapasami Fragmentów Kart w komentarzach poniżej.

REKLAMA

REKLAMA


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x