Królowa Calanthe – liderka Królestw Północy z Krwawej Klątwy

Premiera dodatku do Gwinta – Krwawa Klątwa miała miejsce kilka dni temu. Wprowadziła ona do Gwinta nowe karty, które możecie zobaczyć w artykułach poniżej.

Oprócz tego dodatek wprowadził także pięciu nowych liderów. Są nimi: Dana Meadbh z Scoia’tael, Anna Henrietta z Nilfgaardu, Svalblod z wysp Skellige, Dettlaff dowódca Potworów oraz Królowa Calanthe z Królestw Północy.

Twórcy CD Projekt RED z tej okazji przygotowali specjalny film przedstawiający każdego nowego dowódcę i prezentujący jego umiejętności oraz zdolności, filmy prezentujące Danę Meadbh, Annę Henriettę i Svalbloda już były zamieszczane na naszej stronie.

Ten artykuł poświęcony będzie przybliżeniu postaci Królowej Calanthe – królowej Cintry, która została liderką Królestw Północy. Poniżej możecie zapoznać się z jej umiejętnością i filmem prezentującym jej możliwości.

Królowa Calanthe – umiejętność

Rozkaz: Zagraj kartę Królestw Północy z ręki, następnie dobierz kartę.

Jak widzicie karta z kartami Królestw Północy współpracuje całkiem fajnie jak możecie zobaczyć na powyższym filmie. Po zagraniu karty Królową Calanthe z talii dociągana jest nam jedna karta, czyli praktycznie w ręce pozostaje nam tyle samo kart, a na polu bitwy mamy przewagę. Myślę, że z niektórymi kartami ta liderka może się sprawdzić, zawsze istnieje też szansa, że dociągnięta z talii karta będzie tą kluczową dla naszej taktyki, szczególnie jeśli użyjmy Króla Rybaka, wtedy mamy pewność jaką kart otrzymamy. Jest dużo możliwości rozegrania, możemy zagrać dowolną kartę Królestw Północy z ręki taką jaka jest nam aktualnie potrzebna na polu gry.

A Wam jak podoba się nowa liderka Królestw Północy – Królowa Calanthe? Gracie Królestwami Północy, jak zagrywacie Calanthe? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

REKLAMA

REKLAMA


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x