CD Projekt oraz GOG rozdaje za darmo Wiedźmina 2 uczestnikom zamkniętej bety Gwinta

Serwery Gwinta nadal są zamknięte, więc pewnie nieco się nudzicie. Ale CD Projekt znalazł sposób, by gracze mieli co robić w ten wolny czas.

Okazuje się, że oprócz nagród za zamkniętą betę, o których wspominaliśmy niedawno CD Projekt RED przygotowała jeszcze jedną małą niespodziankę. Twórcy Wiedźmina postanowili dać w prezencie, każdemu graczowi biorącemu udział w zamkniętych beta testach Gwinta, cyfrową kopię gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów!

Świetna wiadomość, co prawda najwięksi fani uniwersum Wiedźmina, których wśród społeczności Gwinta nie brakuje, na pewno drugą część przygód Białego Wilka, jak i pozostałe dwie części, ukończyli już nawet nie jeden raz. Zawsze takim kodem można podzielić się ze znajomym, który jeszcze nie miał styczności z twórczością polskiego studia. Mimo wszystko cieszy fakt, że CD Projekt docenia swoich graczy i daje coś praktycznie za darmo.

Sprawdźcie swoje skrzynki mailowe na nich powinna pojawić się wiadomość od twórców Gwinta, dzięki której będziecie mogli aktywować swoją wersję Wiedźmina 2: Zabójcy Królów na GOGu, na koncie, którego używaliście do gry w Gwinta. Jeśli chcecie to zrobić, zostało Wam kilka dni. Wszystkie kody będą aktywne tylko do 29 maja godziny 14:00!

Tak wygląda wiadomość od twórców Gwinta:

Gwint Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

REKLAMA

REKLAMA

W wiadomości twórcy dziękują za pomoc w zamkniętych beta testach:

Wkrótce rozpocznie się Publiczna Beta, umożliwiająca grę w GWINTA wszystkim zainteresowanym. Chcielibyśmy Ci jeszcze raz podziękować za dotychczasową pomoc w zamkniętych testach. W związku z tym, wspólnie z naszymi kolegami i koleżankami z GOG.com przygotowaliśmy niespodziankę, która umili Ci oczekiwanie na powrót GWINTA — darmowy egzemplarz gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

GWINT

Jednocześnie Gwint przypomina także, że start otwartej bety Gwinta nastąpi 24 maja, nie podano jeszcze konkretnej godziny, ale prawdopodobnie będą to godziny popołudniowe.

Jak Wam się podoba taki prezent od CD Projekt RED i Gwint? Graliście już Wiedźmina 2? A może chcecie przekazać swój klucz komuś innemu? Zapraszamy do dzielenia się swoimi opiniami i spostrzeżeniami w komentarzach.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x