Trzy darmowe Odłamki Lustra dla wszystkich za ostatnie problemy

Czy wszyscy już zdążyli zagrać w nowo wprowadzonym trybie rozgrywki w Gwincie? Gwint Arena – nowy tryb wszedł niedawno do gry i od razu zebrał bardzo dobre opinie od graczy. Na początek wszyscy gracze, którzy zalogowali się do Gwinta otrzymali 3 Odłamki Lustra, walutę za którą Pan Lusterko pozwala grać na Arenie. Jeśli wykorzystaliście swoje trzy pierwsze darmowe szanse to już niedługo otrzymacie kolejne trzy.

Zespół Gwinta za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosił właśnie, że z powodu problemów, gracze otrzymają miły prezent. Chodzi mianowicie o problemy z połączeniem na Arenie, które można było zaobserwować w ostatnim czasie. Twórcy postanowili wynagrodzić graczom te niedogodności. Każda osoba otrzyma kolejne 3 Odłamki Lustra, które pozwolą na trzykrotne spróbowanie swoich sił w wyzwaniu Gauntera O’Dima na Arenie.

Odłamki lustra mają być rozdane w ciągu kilku kolejnych godzin.

Darmowe Odłamki Lustra

Jak Wam podoba się takie wynagrodzenie wszystkich problemów? Według nas CD Projekt RED postąpił wzorowo wobec fanów. Będziecie grać? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

REKLAMA

REKLAMA

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x