Darmowych kluczy ciąg dalszy – 25 tysięcy dodatkowych kodów

Jeśli jakimś cudem nie macie jeszcze swojego kodu do beta testów Gwinta, nie udało Wam się zgarnąć go w momencie gdy było rozdawanych 10 i 15 tysięcy kodów, o czym informowaliśmy, to spróbuj tym razem.

Strona Gwentdb.com, gwintowa baza danych, otrzymała kolejne kolejną dostawę kodów do bety Gwinta, tym razem to aż 25 tysięcy kluczy. Nie ma się czemu dziwić, skoro pierwsze klucze rozeszły się tak szybko, to znak, że gra cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Twórcy nie zamierzają czekać i skoro są chętni do testów to chcą im umożliwić rozpoczęcie przygody z grą. Powoli wprowadzają coraz większą ilość nowych graczy, z pewnością będą chcieli sprawdzić jak sprawdzi się Gwint przy większej liczbie aktywnych fanów Gwinta. Łącznie Gwentdb.com otrzymała łącznie od CD Projektu do rozdania aż 50 tysięcy kluczy. Stopniowo możemy spodziewać się z pewnością napływu nowych graczy, a na pewno najwięcej ich przybędzie, gdy testy Gwinta przejdą w fazę otwartą.

Tak jak już informowaliśmy ostatnio, kod może otrzymać każdy, wystarczy tylko, że wejdziemy na stronę, http://www.gwentdb.com/news/64-10-000-gwent-beta-keys-giveaway-grab-yours-here następnie w odpowiednim do tego miejscu, zalogujemy się na swoje konto Facebook, Twitch lub YouTube, wyrazimy zgodę na wykorzystanie tego konta i to już wszystko, możemy cieszyć się dostępem do zamkniętych beta testów Gwinta. Jeśli chcecie z nich skorzystać, lepiej się pośpieszcie, bo niedługo kolejny raz może ich zabraknąć.

Przypominamy, że dla naszych czytelników,w ostatnim wpisie udostępniliśmy jeden aktywny klucz, umożliwiający rozpoczęcie przygody z grą. Jeśli jeszcze nie masz swojego klucza do gry, możesz sprawdzić ten poniżej, a może jeszcze nikt go nie wykorzystał. ? Życzymy miłej gry.

Klucz do bety Gwinta:

ANY9CE3ED2305BA25F

Klucz można wykorzystać wchodząc na stronę: https://www.playgwent.com/pl/redeem

Jeśli nasz kod jest już nieaktywny zachęcamy do odebrania klucza na stronie podanej na początku tego artykułu.

REKLAMA

REKLAMA

Podziel się swoją reakcją i opinią w komentarzach!

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x