Data zakończenia mahakamskiego sezonu rankingowego i Pro Ladder

Tak jak informowaliśmy już niedawno, znamy datę wprowadzenia do Gwinta nowej aktualizacji, a tym samym zakończenia obecnie trwającego mahakamskiego sezonu rankingowego i Pro Ladder.

Przy okazji ostatniego streama prezentującego 10 nowych kart do Gwinta, twórcy zdradzili datę zakończenia aktualnego sezonu. Dzisiaj CD Projekt RED oficjalnie potwierdził tą datę i podał parę szczegółów.

Sezon mahakamski oraz Pro Ladder zakończą się 28 lutego o godzinie 10:00. Po tym zdarzeniu zostaną rozdane nagrody za miniony miesiąc potyczek, a także wprowadzona aktualizacja, a wraz z nią 10 całkiem nowych kart zaprezentowanych niedawno przez twórców oraz oczekiwany przez graczy nowy tryb Gwinta – Arena. Poinformowano również, że sezon Niedźwiedzia rozpocznie się tego samego dnia po południu.

Wbijacie jeszcze rangę przed zamknięciem sezonu? Udało znaleźć się Wam w na szczycie rankingu? Czekacie na Arenę? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

REKLAMA

REKLAMA

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x