Daty zakończenia sezonu rankingowego i Pro Ladder

Rok powoli dobiega końca, a to oznacza również, że już niedługo sezon rankingowy i Pro Ladder po raz kolejny się zakończy.

Koniec roku to najlepszy czas na podsumowania, już niedługo podsumowywać będziemy ostatnie miesiące graczy w Gwincie. Twórcy ogłosili, że aktualny sezon rankingowy zakończy się w poniedziałek 8 stycznia 2018 roku, natomiast Pro Ladder w środowe południe 3 stycznia 2018 roku.

Następne sezony będą różniły się nieco od poprzednich. Główna zmiana będzie dotyczyła długości trwania trybu rankingowego. Od tej pory będzie on trwał jeden miesiąc zamiast dwóch. Gracze będą mieli mniej czasu na wbicie rang. W związku z tym zmieniona została też liczba punktów rankingowych przechodzących na nowy sezon. Teraz będzie to aż 50% punktów zdobytych w poprzednim okresie, a nie 1/3 jak to było dotychczas. Dodatkowo za pominięte rangi gracze nie otrzymają nagród.

Długość sezonu Pro Ladder nie uległa zmianie. Aby dostać się do Pro Laddera gracze muszą uzyskać 21 rangę do 3 stycznia. Osoby, które zrobią to w okresie od 3 do 8 dnia pierwszego miesiąca 2018 roku, zakwalifikują się do Pro Laddera rozpoczynającego się w marcu. Po zakończeniu aktualnego sezonu Pro Ladder nastąpi przerwa, w której rozdane zostaną Crown Points dla 200 najlepszych graczy.

Pełna informacja od twórców Gwinta znajduje się poniżej:

Obecny sezon rankingowy zakończy się 8 stycznia (poniedziałek) w południe polskiego czasu!

Nowy, jednomiesięczny sezon rozpocznie się dzień później, we wtorek 9 stycznia w południe. Od tej pory sezony rankingowe będą trwały 1 miesiąc (zamiast 2). W związku z tym nagrody za koniec sezonu zostały uaktualnione.

Kolejna zmiana dotyczy punktów rankingowych. Od tej pory ilość punktów rankingowych wszystkich graczy po zakończeniu sezonu zostanie zmniejszona o 50% (z wyłączeniem graczy, którzy nie rozegrali ani jednej gry rankingowej w danym sezonie – ilość ich punktów nie ulegnie zmianie). Oznacza to, że zaczniecie nowy sezon z ½ swoich punktów, zamiast ⅓ .

Ponadto gracze nie będą otrzymywali już nagród za pominięte rangi.

Ranking Pro Ladder zakończy się w środę 3 stycznia, w południe czasu polskiego. Następnie nastąpi krótka przerwa, podczas której punkty Crown Points dla 200 najlepszych graczy Pro Ladder zostaną rozdane.

Gracze pragnący wziąć udział w kolejnym sezonie Pro Ladder muszą uzyskać 21 rangę w grze rankingowej przed południem 3 stycznia. Osoby, które osiągną rangę 21 między 3 a 8 stycznia zakwalifikują się do kolejnego sezonu Pro Ladder, który rozpocznie się w marcu.
GWINT

Znajdujecie się w czołówce rankingu? Pochwalcie się swoimi pozycjami w komentarzach!

REKLAMA

REKLAMA


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie zobaczyć sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

A jeśli nie wiedźmińskie puzzle to może zainteresują Cię inne gry i gadżety gracza w atrakcyjnych cenach:


Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x