Drugi stream twórców, na którym omówiona zostanie przyszły patch

Wygląda na to, że najnowsza aktualizacja wprowadzi dużo więcej zmian, niż mogłyby wskazywać na to pierwsze informacje.

Twórcy na oficjalnych profilach Gwinta na portalach społecznościowych zapowiedzieli kolejny, bo już drugi stream tłumaczący najbliższą aktualizację.

Nie wiadomo, w sumie do końca, dlaczego CD Projekt nie zdecydował przedstawić się w pierwszej transmisji wszystkich zmian, które zajdą w grze po wprowadzeniu patcha. Możliwe, że zmian jest na tyle dużo, że ciężko opowiedzieć o nich w jednym filmie. W pierwszej części skupili się na sile kart i ich głównych umiejętność. Tym razem może usłyszymy o bardziej ogólnych zmianach.

Transmisja odbędzie się w poniedziałek 12 czerwca, o godzinie 21:00 na kanale CD Projekt RED na Twitchu. Możecie oglądać stream pod tym linkiem lub poniżej:

Relację poprowadzą:

  • Paweł Burza
  • David Chircop

Transmisja odbędzie się w języku angielskim. Ponownie stream w języku polskim nie został zapowiedziany. Na szczęście twórcy poinformowali, że filmy w rodzimym języku niedługo powrócą.

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy się zapoznać ze zmianami omówionymi w pierwszym streamie, możecie to zrobić czytając artykuł pod tym linkiem.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x