Po Drugiej Stronie Ramki – poznajcie Bonharta, Vilgefortza i Nivellena

Chcecie dowiedzieć się czegoś na temat kart dostępnych w Gwincie? Poznać ich historię i szczegóły grafik, które na pierwszy rzut oka nie są widoczne? Na pewno, kto by nie chciał. Dlatego właśnie CD Projekt przygotował serię filmików Beyond the Frame, czyli po prostu Po drugiej stronie ramki, która zdobywa coraz większą liczbę fanów.

Tydzień temu, twórcy podzielili się ze społecznością kolejnym odcinkiem. Tym razem poznamy historię Bonharta, Vilgefortza i Nivellena. Mamy tutaj dużo nawiązań do książek z uniwersum Wiedźmina, gdyż tylko tam owe postaci się pojawiły, dowiecie się dlaczego Bonhart przedstawiony jest tak dosyć mrocznie i złowrogo oraz kogo napotkał na swojej drodze. W przypadku Vilgefortza, Adalbert opowiadający o kartach, idzie w swoich rozważaniach dosyć daleko i nawet  dobitnie sugeruje kogo głowa płonie między dłońmi czarodzieja. Poznacie też w dużym skrócie tragicznego Nivellena, który przyznacie po obejrzeniu filmu, dość nietypowe wiódł życie.

Beyond the Frame

Poniżej możecie obejrzeć wspomniane wideo:

Na kanale Gwinta na YouTube, pojawiły się także osobne odcinki Beyond the Frame, które były już wcześniej przy różnych okazjach publikowane. Wydaje nam się, że jest to świetna okazja, aby obejrzeć je jeszcze raz i przypomnieć sobie historie jakie stoją za kartami Jutty an Dimun, Keiry Metz, Birny Bran, Zgnilca, Nawigatora Dzikiego Gonu i Assire var Anahid. A jeśli jeszcze ich nie widzieliście, najwyższa pora, by to nadrobić.

REKLAMA

REKLAMA

Swego czasu my także na łamach Gwintowni, zaprezentowaliśmy kilka ciekawostek związanych z kartami w Gwincie. Chętni mogę przeczytać o nich w tym wątku na naszej stronie.

Jak podobają się Wam powyższe filmiki? Wiedzieliście wszystko co zostało w nich wspomniane. Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie zobaczyć sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

A jeśli nie wiedźmińskie puzzle to może zainteresują Cię inne gry i gadżety gracza w atrakcyjnych cenach:


REKLAMA

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

REKLAMA

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x