Wprowadzenie zmian w ekonomii Meteorytowego Pyłu przeniesione w czasie

Dzisiaj do Gwinta wprowadzona miała zostać zmiana w koszcie transmutacji i tworzenia kart za Meteorytowy Pył. Jak poinformowano zmiana ta została przełożona na późniejszy termin.

O planowanych zmianach w koszcie kart premium informowaliśmy w jednym z poprzednich naszych artykułów. Osobom, które są nie zapoznane z tematem polecamy go przeczytać. W skrócie, dzisiaj miała nastąpić zmiana w koszcie wytworzenia kart premium w Gwincie. Koszt transmutacji kart legendarnych miał wzrosnąć z 400 do 800 sztuk Meteorytowego Pyłu. W zamian za to koszt kart zwykłych, rzadkich i epickich miały zmaleć odpowiednio: z 100 na 30, z 200 na 80 i z 300 na 200 sztuk Meteorytowego Pyłu.

Z powyższych zmian jasno wynika, że najlepszy moment na skompletowanie kolekcji premium kart legendarnych jest właśnie teraz, przed zmianami. Po nich za animowane karty premium trzeba będzie zapłacić 2 razy więcej. Jeśli zaś ktoś planuje wytworzyć karty zwykłe, rzadkie lub epickie premium to najlepiej będzie jeśli się wstrzyma z tym do czasu wejścia w życie zmian. Pełna analiza nowej ekonomii Meteorytowego Pyłu znajduje się w naszym artykule.

Nowy termin wprowadzenia zmodyfikowanej ekonomii Meteorytowego Pyłu został ustalony na koniec aktualnego sezonu Elfów, czyli 5 maj godzinę 12:00. Do tego czasu gracze mają czas na podjęcie decyzji o swojej decyzji. Nie podano przyczyny takiej decyzji.

A Wy co sądzicie o zmianach w Meteorytowym Pyle? Myślicie, że ˜to dobry pomysł zmieniać ekonomię Meteorytowego Pyłu? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

REKLAMA

REKLAMA

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x