Filmy frakcyjne – Królestwa Północy

Na kanale Gwinta na YouTube zamieszczone zostały filmy przedstawiające każdą dostępną w Gwincie frakcję i opisujące podstawowe umiejętności danych talii. W roli narratorów opowiadających o swoich frakcjach znalazły się postacie, które możemy zobaczyć na kartach z każdej nacji.

Z filmów możemy dowiedzieć się jak przede wszystkim używać kart z danej frakcji w taki sposób, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Jednocześnie filmy krótko opisują charakter, ogólne fakty i stan danej frakcji w uniwersum Wiedźmina.

Na naszej stronie znajdziecie wszystkie pięć filmów, wszystkie są w języku angielskim, ale posiadają polskie napisy.

Królestwa Północy

Poniżej przedstawiamy film frakcyjny Królestw Północy:

We filmie jako główne atuty talii Królestw Północy wymieniane są maszyny oblężnicze zadające obrażenia przeciwnikowi co turę, a także, umiejętności północnych żołnierzy, którzy są najsilniejsi wtedy gdy na polu bitwy jest ich wielu. Dodatkowo wojska Królestw Północy wspomagane są przez trubadurów i czarodziejki.

W powyższym filmie o frakcji Królestw Północy opowiada Foltest.

REKLAMA

REKLAMA

Zobacz także inne filmy frakcyjne: Potworów, Scoia’Tael, Skellige oraz Nilfgaard.

Jak podoba Wam się wyżej zamieszczony film? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x