Filmy frakcyjne – Nilfgaard

Na kanale Gwinta na YouTube zamieszczone zostały filmy przedstawiające każdą dostępną w Gwincie frakcję i opisujące podstawowe umiejętności danych talii. W roli narratorów opowiadających o swoich frakcjach znalazły się postacie, które możemy zobaczyć na kartach z każdej nacji.

Z filmów możemy dowiedzieć się jak przede wszystkim używać kart z danej frakcji w taki sposób, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Jednocześnie filmy krótko opisują charakter, ogólne fakty i stan danej frakcji w uniwersum Wiedźmina.

Na naszej stronie znajdziecie wszystkie pięć filmów, wszystkie są w języku angielskim, ale posiadają polskie napisy.

Nilfgaard

Poniżej przedstawiamy film frakcyjny Nilfgaardu:

Nilfgaard to potężne cesarstwo od czasu do czasu atakujące pozornie spokojnie żyjące Królestwa Północy. Z filmu dowiadujemy się, że swoją siłę czerpie ze szpiegów wkradających się w szeregi przeciwnika i skutecznie przeprowadzających wywiad na temat posiadanych jednostek przez wroga, przez co Nilfgaard zawsze jest przygotowany na atak przeciwnika. Dużą siłę cesarstwa stanowią maszyny oblężnicze potrafiące roznieść każdy mur. Nilfgaard nie pozostawia wyboru, kto jest najsilniejszym graczem.

W powyższym filmie o frakcji Nilfgaardu opowiada Ambasador.

REKLAMA

REKLAMA

Zobacz także inne filmy frakcyjne: Królestw Północy, Potwory, Scoia’Tael oraz Skellige.

Jak podoba Wam się wyżej zamieszczony film? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x