Filmy frakcyjne – Potwory

Na kanale Gwinta na YouTube zamieszczone zostały filmy przedstawiające każdą dostępną w Gwincie frakcję i opisujące podstawowe umiejętności danych talii. W roli narratorów opowiadających o swoich frakcjach znalazły się postacie, które możemy zobaczyć na kartach z każdej nacji.

Z filmów możemy dowiedzieć się jak przede wszystkim używać kart z danej frakcji w taki sposób, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Jednocześnie filmy krótko opisują charakter, ogólne fakty i stan danej frakcji w uniwersum Wiedźmina.

Na naszej stronie znajdziecie wszystkie pięć filmów, wszystkie są w języku angielskim, ale posiadają polskie napisy.

Potwory

Poniżej przedstawiamy film frakcyjny Potworów:

Z kolei w filmie opowiadającym o frakcji Potworów, jako najważniejsze umiejętności wskazuje możliwość szybkiego mnożenia potworów na polu bitwy, za pomocą na przykład tylko jednej karty. Oprócz tego wspomniana jest także umiejętność pożerania swoich jednostek oraz odporność i korzystanie z pogody. Dopełnieniem tej talii jest przerażający Dziki Gon.

W powyższym filmie o frakcji Potworów opowiadają Wiedźmy.

REKLAMA

REKLAMA

Zobacz także inne filmy frakcyjne: Królestw Północy, Scoia’Tael, Skellige oraz Nilfgaard.

Jak podoba Wam się wyżej zamieszczony film? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x