Filmy frakcyjne – Scoia’Tael

Na kanale Gwinta na YouTube zamieszczone zostały filmy przedstawiające każdą dostępną w Gwincie frakcję i opisujące podstawowe umiejętności danych talii. W roli narratorów opowiadających o swoich frakcjach znalazły się postacie, które możemy zobaczyć na kartach z każdej nacji.

Z filmów możemy dowiedzieć się jak przede wszystkim używać kart z danej frakcji w taki sposób, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Jednocześnie filmy krótko opisują charakter, ogólne fakty i stan danej frakcji w uniwersum Wiedźmina.

Na naszej stronie znajdziecie wszystkie pięć filmów, wszystkie są w języku angielskim, ale posiadają polskie napisy.

Scoia’Tael

Poniżej przedstawiamy film frakcyjny Scoia’Tael:

Na wideo możemy m.in.: usłyszeć o niełatwej przeszłości wiewiórek, poniżaniu ich przez ludzi, teraz nadszedł czas ich zemsty. Dowiadujemy się także, że Scoia’Tael atakują z ukrycia, są zwinni i przebiegli, stosując różnego rodzaju zasadzki. Dodatkowy człon talii wiewiórek stanowią krasnoludy – silni i wytrzymali, którzy potrafią przetrwać na polu bitwy nawet przez kilka rund.

W powyższym filmie o frakcji Scoia’Tael opowiada Morenn.

REKLAMA

REKLAMA

Zobacz także inne filmy frakcyjne: Królestw Północy, Potwory, Skellige oraz Nilfgaard.

Jak podoba Wam się wyżej zamieszczony film? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x