Filmy frakcyjne – Skellige

Na kanale Gwinta na YouTube zamieszczone zostały filmy przedstawiające każdą dostępną w Gwincie frakcję i opisujące podstawowe umiejętności danych talii. W roli narratorów opowiadających o swoich frakcjach znalazły się postacie, które możemy zobaczyć na kartach z każdej nacji.

Z filmów możemy dowiedzieć się jak przede wszystkim używać kart z danej frakcji w taki sposób, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Jednocześnie filmy krótko opisują charakter, ogólne fakty i stan danej frakcji w uniwersum Wiedźmina.

Na naszej stronie znajdziecie wszystkie pięć filmów, wszystkie są w języku angielskim, ale posiadają polskie napisy.

Skellige

Poniżej przedstawiamy film frakcyjny Skellige:

Skellige to potężni wojownicy, walczący z honorem i godnością, nie boją się polec w walce, co jeśli się zdarzy jest dla nich wieczną chwałą. Frakcja Skellige potrafi również skutecznie przywracać do życia swoich umarłych kompanów, z pomocą kapłanek Freyi, którzy wracają do walki silniejsi i bardziej wściekli. Z filmu możemy dowiedzieć się, że wojacy Skellige potrafią walczyć w każdej pogodzie, a czasem ich własne okaleczenie paradoksalnie zwiększa ich siłę.

W powyższym filmie o frakcji Skellige opowiada Crach an Craite.

REKLAMA

REKLAMA

Zobacz także inne filmy frakcyjne: Królestw Północy, Potwory, Scoia’Tael oraz Nilfgaard.

Jak podoba Wam się wyżej zamieszczony film? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x