Prezentacja nowego lidera – Gernichora

Dzisiaj dzięki filmowi udostępnionemu przez CD Projekt RED poznaliśmy ostatniego nowego lidera, który już niedługo pojawi się w Gwincie. Ostatnim liderem, którego poznaliśmy będzie przewodził frakcji przerażających Potworów. W ostatnich dniach mogliśmy zobaczyć podobne filmy prezentujące liderów: Nilfgaardu – Ardala Aep Dahy, Królestw Północy – Królową Meve, wysp Skellige – Arnjolfa oraz Scoia’tael – Eldaina. Na wideo możemy zobaczyć w działaniu jego nową umiejętność.

Nowym liderem Potworów zostanie Gernichora.

Jej umiejętność jest następująca:

Rozkaz: Stwórz i zagraj Owoc Gernichory.
Na początku każdej sojuszniczej tury odśwież tę umiejętność, jeśli nie kontrolujesz żadnych Owoców.
Owoc Gernichory
Siła: 1. Fatum. Pokrzepienie.

Jak można wywnioskować z umiejętności i prezentacji zdolności na filmie nowy lider nastawiony jest na archetyp pożerki. Pojawiające się Owoce Gernichory mogą być pożerane przez karty Potworów jak na przykład Kejran, by następnie móc wyłożyć kolejny owoc tym samym systematycznie zwiększając wartość punktów po naszej stronie. Dodatkowo Owoce Gernichory posiadają umiejętność Pokrzepienia, a więc to zawsze dodatkowe punkty. Wydaje się, że na prawdę w grze może się to sprawdzić, a Gernichora będzie napędzać żarłoczną maszynę.

Poniżej możecie sami zobaczyć film i ocenić:

REKLAMA

REKLAMA

Twórcy zapowiadali, że nowi liderzy wraz z aktualizacją pojawią się jeszcze w styczniu. Wszystko więc wskazuje na to, że to jutro powinniśmy spodziewać uaktualnienia Gwinta. Zobaczymy czy tak się stanie.

A Wam jak podoba się Gernichora? Będziecie nią grali? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina.

Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie zobaczyć sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

A jeśli nie wiedźmińskie puzzle to może zainteresują Cię inne gry i gadżety gracza w atrakcyjnych cenach:

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x