Kwietniowy GWENT Challenger odbędzie się w Kopalni Soli w Wieliczce

Wiemy gdzie odbędzie się kolejny Challenger. Kwietniowy GWENT Challenger będzie miał miejsce w Kopalni Soli w Wieliczce. Jedna z najbardziej znanych polskich Kopalni Soli w Polsce, stanie się miejscem gdzie zmierzą się najlepsi gracze Gwinta. Podziemne konstrukcje mają oddawać charakter Mahakaamu.

Zespół Gwinta poinformował dziś, że postanowiono zmienić lokalizację kwietniowego GWENT Challenger. Pierwotnie turniej miał się rozegrać w Stanach Zjednoczonych, jeszcze do niedawna taka informacja widniała na stronie e-sportowej Gwinta. Okazało się jednak, że twórcy postanowili ponownie, po zamku w Mosznie, skorzystać z urokliwych polskich miejsc i tym razem przenieść się pod ziemię, do kopalni.

Kwietniowy GWENT Challenger

Kopalnia Soli w Wieliczce na dwa dni stanie się jednym z krasnoludzkich miast w Mahakaamie. Wszystko za sprawą tego iż motywem przewodnim tego wydania turnieju GWENT Challenger będzie Scoia’tael i Mahakaam. Chyba nie można sobie wyobrazić bardziej klimatycznego miejsca, które będzie pasować do tego tematu niż kopalnia.

Twórcy zmianę miejsca tłumaczą chęcią zapewnienia jak najlepszych wrażeń dla graczy jak i widzów. Przeżycia turnieju w niepowtarzalnym wiedźmińskim klimacie. Zmiana lokacji ma spowodować, że zespół Gwinta będzie mógł skupić się w pełni na tym zadaniu. Jednocześnie z harmonogramu przyszłych turniejów zniknęły niepotwierdzone lokalizacje, w których miały się odbyć. Twórcy równocześnie zapewniają, że planują organizację turniejów również w innych państwach m.in.: w Stanach Zjednoczonych, Chinach i Japonii.

Dodatkowo udostępniono krótki filmik zapowiadający to przyszłe, kwietniowe wydarzenie. Pieśń barda wprowadza nas w wiedźmiński, a także mahakaamski klimat. Koniecznie musicie to zobaczyć:

REKLAMA

REKLAMA

Jak Wam się podoba nowe miejsce? My uważamy, że to świetny wybór, a także promocja bogactw Polski. Myślicie, że będzie to lepszy wybór niż Stany Zjednoczone? Czujecie już mahakaamski klimat? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie zobaczyć sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

A jeśli nie wiedźmińskie puzzle to może zainteresują Cię inne gry i gadżety gracza w atrakcyjnych cenach:


Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x