GWENT Observer – rozszerzenie dla streamerów na Twitchu

Oglądacie streamy z Gwinta graczy na Twitchu? Mamy dla Was dobrą informację. Do Gwinta został wprowadzony GWENT Observer, oficjalne rozszerzenie stworzone przez CD Projekt RED do transmisji Gwinta na Twitchu.

GWENT Observer – działanie

Dzięki rozszerzeniu GWENT Observer widzowie streamów Gwinta mają możliwość podglądnięcia umiejętności danej karty najeżdżając na nią bezpośrednio na trwającej transmisji na Twitchu. GWENT Observer potrafi wyświetlać opisy kart w języku polskim, niezależnie od języka, w którym transmitowany jest stream.

Dodatkowo widzowie mogą również podglądać karty na cmentarzu i w talii streamera, a także karty na cmentarzu rywala. Dzięki temu oglądający mają możliwość samodzielnego rozeznania się na polu gry i typowania najlepszych możliwych zagrań, bez konieczności oczekiwania aż streamer je zaprezentuje.

Aby nowa funkcjonalność działała na Twitchu streamer musi ją uruchomić na swoim profilu.

Działanie tego rozszerzenia prezentuje poniższe wideo z oficjalnej strony Gwinta:

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy sprawdzić działanie tego rozszerzenia na Twitchu, sprawuje się ono świetnie.

A Wam jak się podoba GWENT Observer? Będziecie chętniej oglądać streamy na Twitchu? Przypominamy, że w Gwincie funkcjonują także Twitch Drops. Zachęcamy do oglądania streamów Gwinta. Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię poniższe wiedźmińskie pozycje. Wybraliśmy dla Was wyjątkowe, mniej znane figurki przedstawiające bohaterów Wiedźmina, a co za tym idzie i Gwinta.

Poniżej możecie sprawdzić oferty mniej popularnych figurek wiedźmińskich, ale ceny, szczególnie trzech pierwszych są przerażająco wysokie. Mimo wszystko zobaczcie ich perfekcyjne wykonanie (na prawdę warto!).

Duże figurki od Prime 1 Studio, nawet 56 centymetrowe!

Również interesujące figurki od Dark Horse:

Może któraś z nich Was zainteresuje.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x