GWENT Open #4 już w ten weekend

Już w ten weekend 17 – 18 marca od godziny 16:00 odbędzie się kolejny oficjalny turniej Gwinta z serii GWENT Open. Tym razem ta edycja oznaczona jest numerem 4. Pula nagród tak jak zawsze wynosi 25 tysięcy dolarów, a zawodnicy będą walczyć również o Crown Points. Dla zwycięzcy przygotowana została również wejściówka na kwietniowy GWENT Challenger, który jak pisaliśmy niedawno, odbędzie się w kopalni soli w Wieliczce.

GWENT Open #4

Graczami, którzy wezmą udział w marcowych zawodach są najlepsi gracze z rankingu Pro Ladder. W akcji zobaczymy takie osobistości jak:

  • Tailbot
  • Koleomen
  • Hanachan
  • Adzikov
  • proNEO
  • Cmel
  • Ibdutchboy
  • Damorquis

gwent open

Całe wydarzenie będzie można jak zwykle śledzić na kanałach Gwinta na YouTube oraz Twitch. W rolę komentatorów wcielą się oczywiście: Merchant, McBeard, MegaMogwai i Panda. Na stronie Gwinta możemy też dowiedzieć się, że zamiast meczu pokazowego odbędzie się coś całkowicie specjalnego. Już nie możemy się doczekać.

Oczywiście tak jak to zwykle przy turniejach Gwinta bywa, obserwatorzy tego wydarzenia również mogą liczyć na nagrody. Wszystko za sprawą Twitch Drops. Jeśli macie połączone konta GOG i Twitch będziecie mieli możliwość otrzymania nagród, pod warunkiem, że będziecie mieli włączoną transmisję turnieju na Twitchu.

Za 3 godziny oglądania wszyscy gracze Gwinta otrzymają gwarantowaną beczkę w Gwincie. Dodatkowo za śledzenie finałowego pojedynku do trzech zwycięstw, obserwatorzy zostaną obdarowani ulubioną, brązową, animowaną kartą premium zwycięscy całego marcowego turnieju GWENT Open #4. Aby dowiedź się więcej na temat Twitch Drops polecamy zapoznanie się ze stroną Gwinta.

Będziecie oglądać turniej GWENT Open #4? Co sądzicie o jego uczestnikach? Kto ma największą szansę na wygraną? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

REKLAMA

REKLAMA

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x