Kolejny hotfix do Gwinta po premierze Krwawej Klątwy

Niedawno premierę miał dodatek Krwawa Klątwa oraz wystartował nowy sezon rankingowy – Sezon Elfów. Dodatek Krwawa Klątwa wprowadził do Gwinta ponad 100 nowych kart. Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, nie wszystko działało tak jak powinno. Z tego też powodu 1. kwietnia do Gwinta wprowadzono hotfix, który miał za zadanie pozbyć się najważniejszych problemów i błędów z kartami. Wszystkie zmiany wprowadzone przez ten hotfix możecie znaleźć pod tym linkiem. Jak się okazało poprzedni hotfix nie rozwiązał wszystkich problemów, dlatego dziś otrzymaliśmy kolejny, który poprawia kilkanaście innych błędów.

Wśród tych najważniejszych możemy wymienić m.in.: problem z Vissegardem, który przy zagraniu nie brał po uwagę wszystkich wzmocnionych jednostek. Kolejno zmieniono 2 karty Dettlaffa – Dettlaff: Wampir Wyższy oraz kartę lidera Potworów Dettlaff van der Eretein. Dettlaff: Wampir Wyższy ma teraz limit użycia umiejętności zemsty równy 2, zmieniono z 3, natomiast Dettlaff van der Eretein może zadawać teraz obrażenia równe 1 punktowi, a nie jak poprzednio 2, w zamian za to zwiększono mu premię do werbunku z 14 o 15. Oprócz tego z rankingu usunięto komunikat o konieczności osiągnięcia 25. rangi dla osób, które mają wyższą rangę

Lista błędów naprawionych przez hotfix

Pełną listę naprawionych błędów naprawionych przez hotfix możecie zobaczyć poniżej lub na oficjalnej stronie Gwinta:

 • Naprawiono błąd, na skutek którego Krąg Przywołań mógł zagrywać tokeny o koszcie werbunku 0. 
 • Naprawiono błąd, na skutek którego umiejętność Huberta Rejka mogła się aktywować poprzez zadawanie obrażeń sojuszniczym jednostkom. 
 • Naprawiono błąd, na skutek którego Ozzrel i Kuchta wyświetlali efekt pochłaniania, mimo, że nie pochłaniali żadnej jednostki. 
 • Naprawiono błąd, na skutek którego aktywowanie Zemsty jednostki za pomocą innej karty (np. Zgnilca) odblokowywało tę jednostkę. 
 • Naprawiono błąd, na skutek którego Samum nie zadawał obrażeń, jeśli z wybraną jednostką nie sąsiadowały inne jednostki. 
 • Naprawiono błąd, na skutek którego umiejętność Rozkazu Syanny mogła być użyta w innej turze niż została aktywowana. 
 • Naprawiono błąd, na skutek którego Odnowienie Nekurata nie odświeżało się, jeśli wziął na cel jednostkę z tarczą. 
 • Naprawiono błąd, na skutek którego Vissegard nie brał pod uwagę wszystkich wzmocnionych sojuszniczych jednostek przy zagraniu.
 • Naprawiono błąd, na skutek którego Kultysta Svalbloda i Havekarski Medyk mogli brać niezranione jednostki na cel swojego uleczenia. 
 • Dettlaff: Wampir Wyższy: zmieniono limit użycia Zemsty z 3 do 2. 
 • Dettlaff van der Eretein: zmieniono obrażenia z 2 na 1 oraz zmieniono premię do werbunku z 14 na 15. 
 • Powiadomienie “Osiągnij 25. Rangę, by wyświetlić swoje statystyki rankingowe” nie będzie się już błędnie pokazywało graczom o randze 25 i powyżej. 
 • Naprawiono błąd, na skutek którego gracze mogli utknąć w podglądzie talii jeśli przeglądali ją w trakcie animacji dowódcy, w momencie skończenia się czasu podczas fazy wymiany kart lub gdy skończył się czas po schowaniu podglądu kart do wyboru. 
 • Naprawiono błąd, na skutek którego podgląd talii/cmentarza nakładał się na menu gry, jeśli przeciwnik poddał się kiedy gracz je przeglądał.
 • Kontrakt Krwawy nadzorca poprawnie wskazuje teraz, że należy wygrać 100 meczów każdym dowódcą z Krwawej Klątwy aby go ukończyć.

Błędy naprawiono na wszystkich platformach, na których dostępny jest Gwint, czyli PC, PS4 i Xbox One.

Spotkaliście się w Gwincie z tymi błędami podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

REKLAMA

REKLAMA

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x