Gwint organizuje turniej – w puli nagród 100 tysięcy dolarów

Twórcy Gwinta poinformowali wczoraj na Facebooku i swojej stronie internetowej, że już niedługo, we współpracy z ESL, zostanie zorganizowany pierwszy w historii turniej Gwint: Wiedźmińska Gra KarcianaGwint Challenger.

Do turnieju może zgłosić się każdy, wystarczy wejść na stronę: https://www.playgwent.com/pl/tournament i wypełnić formularz. Musimy w nim wybrać strefę czasową eliminacji, w której chcemy wziąć udział, możemy wybrać Temerię lub Redanię, w zależności od wybranego wiedźmińskiego państwa, 1. etap kwalifikacji odbędzie się odpowiednio 8 kwietnia o godzinie 12:00 czasu PST i 8 kwietnia o godzinie 12:00 czasu GMT (uniwersalnego).

CD Projekt zauważył turnieje organizowane przez społeczność, dlatego teraz chcą dać możliwość wszystkim wzięcia udziału w oficjalnym turnieju:

Liczne turnieje w GWINTA organizowane przez społeczność stanowią dla całego zespołu pracującego nad grą źródło inspiracji i motywacji

Paweł Burza, Community Manager, CD PROJEKT RED

Zgłosić może się każdy, ale nie oznacza to, że każdy zostanie dopuszczony. Do pierwszego etapu kwalifikacji zaproszonych zostanie 256 zgłoszonych graczy dla każdej z tych dwóch stref czasowych, z największą liczbą punktów w rankingu. Do kolejnego etapu, 9 kwietnia godziny 12:00 czasu PST i GMT, dostanie się tylko po 16 zawodników. W końcu, dwóch najlepszych uczestników z tych dwóch grup będzie miało możliwość rywalizowania z czterema profesjonalnymi graczami: Trumpem (Jeffrey Shih), Lifecoachem (Adrian Koy), Noxiousem (Kacem Khilaji) oraz ppd (Peter Dager). Finał odbędzie się w Katowicach.

Gwent Challenger

Pula nagród wynosi 100 tysięcy dolarów. Uczestników, który zajmie pierwsze miejsce zarobi 60 tysięcy dolarów, drugie miejsce – 20 tysięcy dolarów, trzecie i czwarte – 10 tysięcy dolarów. Więc jak widzicie jest o co walczyć.

W turnieju udział mogą brać tylko gracze, grający na pecetach, którzy ukończyli co najmniej 13 rok życia. Płynna znajomość języka angielskiego nie jest konieczna, lecz wszystko odbywać będzie się w języku angielskim. Każdy z graczy musi mieć przygotowane 4 talie. Pełne zasady są dostępne na stronie Gwinta.

REKLAMA

REKLAMA

Ja myślicie tego typu turnieje Gwinta mają szansę na prawdziwych emocji i rozrywki dla wszystkich fanów Gwinta?

Podzielcie się się swoimi opiniami w komentarzach.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x