Gwintownia.pl startuje!

Witamy wszystkich fanów Gwinta!

W dniu dzisiejszym działalność rozpoczyna nasza fanowska strona poświęcona internetowej wersji Gwinta, znanego wszystkim zapalonym graczom z Wiedźmina 3: Dziki Gon, gry warszawskiego studia CD Projekt RED.

Chcemy stworzyć miejsce, które stanie się nieoficjalnym centrum wszystkich fanów Gwinta, w którym będzie można dyskutować na temat wprowadzanych zmian, omawiać najlepsze taktyki gry przeciwko konkretnym frakcjom, podyskutować o umiejętnościach kart, czy też proponować konkretne zmiany, które są konieczne, dla lepszego funkcjonowania gry, a wreszcie to miejsce, w którym gracze Gwinta, mogą podyskutować na dowolne informacje. Tą społeczność tworzycie Wy, gracze, dlatego też zachęcamy do aktywnego komentowania naszych wpisów, przesyłania nam swoich pomysłów na talie, pomysłów, opinii i codziennego sprawdzania naszej strony. Pomożemy Ci także w zbudowaniu talli, czy wprowadzeniu w swojej zmian, które pozwolą Ci na dostanie się do czołówki rankingu Gwinta. Wystarczy tylko, że napiszesz do nas e-maila na adres: kontakt@gwintownia.pl lub skorzystasz z formularza kontaktowego, znajdującego się w zakładce “Kontakt“. Gorąco do tego zachęcamy.

Gwint na chwilę obecną jest w fazie zamkniętej bety, więc chcemy także jak najlepiej przetestować grę, dlatego też możecie oczekiwać od nas różnych statystyk dotyczących konkretnych talii, kart i najlepszych zagrań oraz współpracy poszczególnych kart.

Jesteśmy także na portalach społecznościowych, jeśli nie chcesz niczego przegapić, obserwuj nas na:

Odwiedzaj również naszą stronę codziennie, by być na bieżąco i zawalczyć o najwyższe miejsca w rankingu. Poinformuj o nas swoich znajomych niech oni też mają szansę na ulepszenie swoich talii i gry. Mamy nadzieję, że nasza strona się Wam spodoba.

Bądź z nami i pomówmy na luźno o Gwincie!
Pozdrawiamy,
zespół Gwintownia.pl

REKLAMA

REKLAMA

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x