Gwintownia wraca po ponad rocznej przerwie

Gwintownia wita wszystkich fanów Gwinta!

Po ponad roku od ostatniego wpisu na naszej stronie wracamy!

Od dzisiaj artykuły będą pojawiać się w miarę regularnie. Chcemy aby na stronie pojawiało się więcej artykułów poświęconych kartom i taliom. Będziemy prezentować najczęściej wykorzystywane talie w Gwincie, a także najlepsze mechaniki kart w Gwincie i synergie między poszczególnymi kartami. Oprócz popularnych talii z aktualnej mety, zamieszczać będziemy nietypowe, czy też przeznaczone do trybów sezonowych talie.

Dodatkowo wychodząc naprzeciw nowym graczom Gwinta umieszczane będą poradniki i artykuły tłumaczące podstawowe zasady Gwinta, reguły poszczególnych trybów i mechanik, a także wszystkich innych zagadnień występujących w Gwincie jak waluty i wydarzenia sezonowe.

Oczywiście w dalszym ciągu będziemy informować o bieżących aktualizacjach, zmianach w kartach i dodatkach wprowadzanych do Gwinta. Chcemy informować najszybciej o wszystkich nowościach, a także krótko i treściwie, by gracze mogli w kilka chwil dowiedzieć się o wszystkich nowościach, szanując ich czas.

Oprócz informacji związanych bezpośrednio z Gwintem chcemy zamieszczać artykuły nawiązujące do szerokiego uniwersum Wiedźmina. Możecie się spodziewać informacji poszerzających wiedzę o postaciach występujących na kartach Gwinta oraz wydarzeń tam wspominanych. Będziemy analizować poszczególne karty, ich genezę oraz powiązanie z innymi utworami z uniwersum. Jednym słowem postaramy się przybliżyć Wam wiedźmiński świat.

Dodatkowo postaramy się mieć oko na społeczność Gwinta i jej twórczość. Będziemy chcieli zaprezentować i przedstawić światu najciekawsze materiały związane z wiedźmińską karcianką, a także ich twórców. Jeśli Ty również tworzysz materiały z Gwinta, wideo, grafikę, a może jeszcze coś innego – napisz na nasz e-mail. Sprawdzimy to i możliwe, że zaprezentujemy na naszej stronie. Jeśli masz pomysły na współpracę z nami, koniecznie napisz, rozważymy każdą propozycję.

REKLAMA

REKLAMA

Gwintownia – Bądź z nami

Zachęcamy do lajkowania naszych profili w mediach społecznościowych i udostępniania naszych artykułów, a także częstego odwiedzania naszej strony. Wszystkie artykuły piszemy dla Was, społeczności Gwinta, dlatego pozytywne informacje zwrotne od Was są dla nas najważniejsze. To jest coś co motywuje nas do dalszej pracy i ciągłego rozwoju. Z tego powodu zachęcamy do komentowania i przesyłania swoich pomysłów na rozwój serwisu.

Bądźcie z nami, polećcie Gwintownię znajomym grającym w Gwinta, ale także fanom Wiedźmina. W kolejnych miesiącach będzie tutaj sporo do przeczytania. W przyszłości z pewnością wprowadzimy zmiany w wyglądzie strony, aby była jeszcze bardziej przystępna dla czytelników. Jeśli chcecie być na bieżąco z Gwintem, bądźcie z nami!

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x