Kolejne 15 tysięcy darmowych kluczy do bety Gwinta

Niedawno informowaliśmy o 10 tysiącach kluczy do bety Gwinta, którą otrzymała strona Gwentdb.com, jak się okazuje kody rozeszły się jak świeże bułeczki w niecałe 2 dni. Jak widać liczba graczy, którzy chcą dostać się do testów wiedźmińskiej gry karcianej stale jest bardzo dużo.

W odpowiedzi na to twórcy, postanowili oficjalnej bazie danych Gwinta podarować do rozdania kolejne 15 tysięcy kodów. Tak jak już informowaliśmy ostatnio, kod może otrzymać każdy, wystarczy tylko, że wejdziemy na stronę, http://www.gwentdb.com/news/64-10-000-gwent-beta-keys-giveaway-grab-yours-here następnie w odpowiednim do tego miejscu, zalogujemy się na swoje konto Facebook, Twitch lub YouTube, wyrazimy zgodę na wykorzystanie tego konta i to już wszystko, możemy cieszyć się dostępem do zamkniętych beta testów Gwinta. Jeśli chcecie z nich skorzystać, lepiej się pośpieszcie, bo niedługo kolejny raz może ich zabraknąć.

Przypominamy, że dla naszych czytelników,w ostatnim wpisie udostępniliśmy jeden aktywny klucz, umożliwiający rozpoczęcie przygody z grą. Jeśli jeszcze nie masz swojego klucza do gry, możesz sprawdzić ten poniżej, a może jeszcze nikt go nie wykorzystał. ? Życzymy miłej gry.

Klucz do bety Gwinta:

ANY9CE3ED2305BA25F

Klucz można wykorzystać wchodząc na stronę: https://www.playgwent.com/pl/redeem

Jeśli nie udało się pozyskać dostępu do Gwinta z naszej strony, zapraszamy na stronę wymienioną na górze tego artykułu, gdzie w prosty sposób możesz go otrzymać.

Podziel się swoją reakcją i opinią w komentarzach!

REKLAMA

REKLAMA

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x