Kolejne zmiany w systemie przydziału punktów za stoczone pojedynki

Twórcy Gwinta poinformowali na oficjalnym profilu Gwinta na Facebooku oraz na oficjalnym forum gry o wprowadzeniu zmian w przydzielaniu punktów rankingowych za wygrane i przegrane pojedynki.

Już jakiś czas temu, zmiany w systemie punktowym były wprowadzane o czym pisaliśmy w tym wpisie, tamte zmiany miały głównie na względzie usprawnienie rozdział punktów w pojedynkach graczy z wyższymi rangami. To co sprawdzało się w górnych częściach tabeli, nie zawsze funkcjonuje dobrze w jej niższej części.

Twórcy zaznaczają, że chcą aby system przydziału punktów był dużo bardziej satysfakcjonujący dla graczy i dawał zadowolenie z gry.

Od teraz wszyscy gracze, którzy przekroczą 1000 punktów rankingowych nie będą mogli spaść poniżej tego poziomu. Oznacza to, że przy przegranym pojedynku punkty rankingowe nie będą odejmowane poniżej tego ustalonego limitu. Ma to głównie na celu, by gracze zaczynający grę mogli dużo szybciej zdobywać punkty i piąć się w tabeli.

Twórcy zaznaczają, że ta i przyszłe zmiany wpływające na przydział punktów, spowodują, że gracze będą mieli poczucie szybszego zdobywania punktów rankingowych. Wspominają również, że nagroda punktowa wraz z postępem graczy będzie powoli malała, właśnie z powodu nowego systemu, a także rywalizowaniu z silniejszymi przeciwnikami.

Wy jak oceniacie system przydzielania nagród za rozgrywkę rankingową w Gwincie? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

REKLAMA

REKLAMA

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x