Nadciąga koniec sezonu Dzikiego Gonu

Już jutro koniec sezonu Dzikiego Gonu! Zgodnie z zapowiedziami twórców koniec aktualnie trwającego sezonu ma nastąpić jutro, 3 stycznia w południe.

Jak zapewnili twórcy każdy gracz za swój wysiłek w sezonie Gonu otrzyma punkty nagród w odpowiedniej do uzyskanej rangi ilości. CD Projekt RED na początku sezonu udostępniło tabelę zgodnie, z którą zostaną rozdzielone punkty nagród. Najwięcej, bo 25 punktów nagród otrzymają osoby, którym udało się osiągnąć rangę 0, czyli Pro Rank. Najsłabsi w tym sezonie mogą liczyć tylko na 5 punktów. Pełne zestawienie nagród z podziałem na rangi można zobaczyć poniżej:

koniec sezonu dzikiego gonu

Jak zaznaczyli twórcy sezonowe drzewka nagród mają być dostępne już od tego roku.

Zmiany w rangach

Nie wiadomo także do końca czy w tym sezonie będą miały spadki z rang, gdyż nie zostało to potwierdzone, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa można zakładać, że tak będzie. Była podana informacja, że od sezonu dzikiego gonu w Pro Rank zostanie tylko 500 najlepszych graczy, więc prawdopodobnie spadki z rang będą podobne do tych z końca sezonu mahakamskiego. Spadki prezentowały się wtedy następująco:

koniec sezonu dzikiego gonu

REKLAMA

REKLAMA

Zmiany rang mogą się w tym sezonie różnić.

Pochwalcie się e komentarzach osiągniętymi przez Was w tym sezonie rangami. Co sądzicie o nagrodach za ten sezon?


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie zobaczyć sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

A jeśli nie wiedźmińskie puzzle to może zainteresują Cię inne gry i gadżety gracza w atrakcyjnych cenach:


Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

REKLAMA

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x